Kategorie: Inzerce

Přírodní kosmetika prospěšná pro lidské zdraví

David K.   15 srpna, 2023   Žádný komentář
prirodni kosmetika

Každá žena a dnes i mnoho mužů chtějí pečovat o své tělo. Dopřát mu jen to nejlepší a přispět k dobrému zdraví. Přesně kvůli tomu se do popředí a zájmu spousty lidí dostává přírodní kosmetika. Její složení je maximálně prospěšné pro lidské tělo a neobsahuje žádné negativní látky. Nabývat může nejrůznějších… Přečíst si celý článek »

Konzervované ovoce plné chuti a hodnotných látek

David K.   17 července, 2023   Žádný komentář
ananas v plechovce

Letní období doslova vybízí ke konzumaci lahodného ovoce. Jenže, co když si chcete dopřávat něco exotického, co se u nás standardně nepěstuje a zároveň se nechcete připravovat o vynikající chuť a výživovou hodnotu? V takovém případě se zaměřte na konzervované ovoce. Stačí si zvolit jen toho správného dodavatele a užívat si… Přečíst si celý článek »

Nepodceňujte důležitost vápníku pro své tělo

David K.   11 července, 2023   Žádný komentář
zdrave telo

Člověk by se měl o své tělo náležitě starat. Typickým příkladem jsou pravidelné detoxikace těla, posílení imunitního systému, kostí a ostatních částí fyzické schránky. Zapomínat byste neměli na dostatečný příjem minerálů, antioxidantů a ostatních látek. Jmenovat lze kupříkladu Vápník od společnosti NATURVITA, která je výrobcem stejnojmenného doplňku stravy. Vápník je… Přečíst si celý článek »

Proč byste měli pít yerba maté?

David K.   28 března, 2023   Žádný komentář
yerba mate

Yerba maté je neuvěřitelně zdravý a výživný nápoj s dlouhou historií užívání jako zdroj energie, soustředění a lepšího fyzického výkonu. Jedinečná kombinace vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek z něho činí jeden z nejzdravějších nápojů současnosti. Četné studie prokázaly, že pití yerba maté může přispět ke zlepšení nálady, duševní bdělosti… Přečíst si celý článek »

Znáte účinky ašvagandy?

David K.   22 března, 2023   Žádný komentář
asvaganda

Hledáte bylinky jako přírodní afrodiziakum? Takových je celá řada. Někdo z vás si možná vybaví kotvičník, který dokáže zvýšit hladinu testosteronu. Jedním z takových přírodních afrodiziak je ašvagandha, bylina používaná v ájurvédské medicíně. Jak působí a proč stojí za to ji vyzkoušet? Účinky ašvagandy Ašvaganda působí tak, že zvyšuje průtok… Přečíst si celý článek »

Doplňky stravy, které pomohou vašemu zdraví

David K.   13 března, 2023   Žádný komentář
happy

Jaro je vždy spojeno s určitou detoxikací organismu. Zároveň byste toto období neměli podceňovat z pohledu přísunu dostatečného množství vitamínů a minerálů. Vhodné je užívat přírodní doplňky stravy, s nimiž se budete cítit skvěte, posílíte svoji imunitu a možná se zbavíte i nežádoucích problémů. Spirulina a chlorella Vaším pomyslným odrazovým můstkem se může… Přečíst si celý článek »

Doplňky stravy, které pomohou vašemu tělu

David K.   31 ledna, 2023   Žádný komentář
Detoxikace

Člověk by měl pečovat o své tělo, o tom není žádných pochyb. Zaměřit byste se měli na všechny části fyzické schránky, včetně psychiky. V mnohých případech vám mohou být nápomocny doplňky stravy. Ty samozřejmě nenahrazují komplexní a přirozený příjem vitamínů a minerálů, pomohou být však velkým pomocníkem při odstraňování nejrůznějších obtíží… Přečíst si celý článek »

Drcená a krájená rajčata lahodné chuti

David K.   16 prosince, 2022   Žádný komentář
drcena rajcata

Rajčata do kuchyně bezpochyby patří. Tato zelenina je oblíbená ve všech světových kuchyních a hodí se k přípravě nejrůznějších pokrmů. Abyste z rajčat vytvořili opravdu lahodný pokrm, není to pouze o vašem kulinářském umění, ale také o kvalitních surovinách, ať už jde o drcená rajčata nebo krájená rajčata. Poznejte Polpa di Pomodoro… Přečíst si celý článek »

Zbavte se zimní chmurné nálady a stresu

David K.   9 prosince, 2022   Žádný komentář
stres

Zima, sníh, méně sluníčka a krátký den. To všechno s sebou přináší řadu neduhů podepisujících se především na lidském zdraví. Lidem v tento zimní čas chybí vitamíny a minerály. To má negativní vliv jak na fyzické zdraví, tak na psychiku. Pokud trpíte častým stresem, zaměřte se na doplňky stravy a přírodní produkty…. Přečíst si celý článek »