Kategorie: Inzerce

Nepostradatelný textil v ložnici pro lepší a zdravější spánek

redakce   Listopad 21, 2019   Žádný komentář
Povlečení Mašinka Tomáš

Některé textilní výrobky jsou v domácnosti nepostradatelné. To nám ale rozhodně nebrání v tom, abychom je využili i na ozvláštnění svého interiéru. Textil, který není jen pro užitek Nedílnou součástí každé běžné ložnice je povlečení. V tomto ohledu máte mnoho možností výběru. Jestliže nechcete vynakládat příliš vysoké finanční prostředky, a přesto si zajistit… Přečíst si celý článek »

Netradiční léčivé bylinky – „plevel“ i „jedovatá“ rostlina mají blahodárné účinky

Kateřina M.   Říjen 31, 2019   Žádný komentář
bylinky

Každý jistě zná bylinky, které si pěstuje na své zahrádce jako koření do jídla i jako léčivky pro posílení zdraví. Věděli jste ale, že i rostliny, které běžně považujeme za plevel, se dají trhat a využívat v kuchyni a jako přírodní lék? Ukážeme vám dva příklady bylinek, které jsou velice často… Přečíst si celý článek »

Posilte svoji obranyschopnost pomocí rakytníku

redakce   Říjen 26, 2019   Žádný komentář
Posilte svoji obranyschopnost pomocí rakytníku

Rakytník řešetlákový pozná nejspíše každý. Jedná se o trnitý keř se zeleno-stříbrnými listy, který je nápadný zejména svými sytě oranžovými plody. Původní domovinou rakytníku je oblast Číny, Indie, Mongolska, ale i oblast Sibiře. V současné době je rakytník rozšířen téměř po celém světě. Svoji popularitu si získal díky svým léčivým účinkům,… Přečíst si celý článek »

Co dělat, když je na vás příliš rodinných i pracovních starostí?

Kateřina M.   Říjen 21, 2019   Žádný komentář
psycholog praha

Máte pocit, že vám přerostly starosti přes hlavu? Že jste si naložili na záda více povinností, než můžete stíhat? Že vám nikdo s ničím nepomůže? Nevíte, komu se se svými problémy svěřit a jak je vyřešit? Běžné, avšak velké nároky Každý jistě zná běžné povinnosti, jako je péče o děti a… Přečíst si celý článek »

Kosmetické studio a beauty salon Levandule v Praze

Kateřina M.   Říjen 9, 2019   Žádný komentář
studio levandule

Hledáte kosmetické studio v Praze, kde si užijete odpočinku a svěříte se do rukou odborníků, kteří budou pečovat o vaši krásu? Potom pro vás máme skvělý tip, kam můžete zajít. Kosmetické studio a beauty salon Levandule v Praze nabízí širokou škálu těch nejlepších specializovaných služeb pro vaši krásu. Využijte uvolňující… Přečíst si celý článek »

Zlepšete svůj život přírodní cestou…

David K.   Září 24, 2019   Žádný komentář
sir antons secret

Žijeme v hektické a uspěchané době, která se negativním způsobem promítá do zdraví lidí. Špatné stravovací návyky, stres, únava, deprese, alergie, tohle všechno nás sužuje čím dál více. Člověk neznalý si zajde k lékaři, nechá si napsat léky obsahující řadu chemických látek a myslí si, že pro své tělo dělá jen to… Přečíst si celý článek »

Jak nahradit neekologické plastové pytlíky?

Kateřina M.   Září 23, 2019   Žádný komentář
sitovane pytliky

V současné době se mnoho potravin prodává s plastovými obaly, které jsou velice neekologické. Mnohdy jsou v nich baleny úplně zbytečně. Ačkoliv toto příliš neovlivníme, můžeme alespoň přestat používat igelitové pytlíky u potravin, u kterých máme na výběr a vyměnit je za ekologickou verzi v podobě látkových pytlíků. Ty jsou… Přečíst si celý článek »

Objevte kouzlo úpravy nehtů za pomoci pilníků

Kateřina M.   Září 10, 2019   Žádný komentář
pilnik kiwi

Chcete mít krásný tvar nehtů a nevíte, jak na to? Nůžkami vám nejde dosáhnout požadovaného vzhledu a nechce se vám utrácet peníze a trávit čas na manikúře? Potom zkuste dát sbohem starým způsobům úpravy nehtů a vyzkoušejte k jejich úpravě používání pilníků. Budete překvapeni, jak výrazný rozdíl nastane a o kolik… Přečíst si celý článek »