Kategorie: Inzerce

Víte, jak vypadá zdravé hubnutí? Prozradíme vám to

David K.   9 ledna, 2022   Žádný komentář
krabickova dieta

Krásná a štíhlá postava. To je cíl nejenom žen, ale také mužů. Pokud chcete udělat něco proto, abyste vypadali dobře, zapomeňte na drastické metody hubnutí. Některé diety jsou pouhým hubnutím na oko bez dlouhodobého výsledku. Mnohem efektivnější jsou zdravé krabičky. Správné stravování, které vám pomůže shodit přebytečná kila a zároveň… Přečíst si celý článek »

5 důvodů proč vsadit na čištění prostoru ozonem

redakce   29 prosince, 2021   Žádný komentář
plisne

Přemýšlíte nad tím, jak účinně zbavit váš interiér nežádoucích virů, bakterií či plísní a vytvořit tak zdravotně nezávadné prostředí, které umožní bezpečný pobyt i alergikům? Pak byste rozhodně měli zjistit více o ozonování, moderní technologii úpravy vzduchu, která je velice účinná. Proč používat právě tento způsob dezinfekce a jaké jsou… Přečíst si celý článek »

Pro dobrý spánek je dobré zbavit se zvuků v okolí vašeho obydlí, třeba nahlas zpívajících ptáků

redakce   25 prosince, 2021   Žádný komentář

Jestliže k nám pravidelně létají někteří ptáci, můžeme je s chutí pozorovat a určovat o jaký druh se jedná. To lze však pouze do chvíle, dokud ptáci nezačnou ničit náš majetek, tedy oklovávat fasádu, znečisťovat střechu či okna anebo konzumovat úrodu našich třešní. V tomto případě přichází ke slovu plašiče… Přečíst si celý článek »

Proč byste měli používat antigenní testy? Jestli nejste pozitivní si ověříte i z pohodlí domova

redakce   21 prosince, 2021   Žádný komentář

Pandemie koronaviru připravila tvrdou zkoušku celému světu. V prvních chvílích byli mnozí z nové nemoci doslova ochromeni strachem. Opatření, které zavedla vláda, obyvatelé České republiky ukázkově dodržovali, nedostatkové roušky se šily doma po večerech a rozdávaly potřebným. Novým standardem se stalo nestýkat se s přáteli ani s rodinou, trávit dny… Přečíst si celý článek »

Ekologické produkty pro dokonalou hygienu vašich rukou

redakce   12 prosince, 2021   Žádný komentář

Mytí rukou patří k základním hygienickým návykům. Avšak mýdla je potřeba vybírat s rozmyslem, jelikož řada chemických přísad způsobuje nepříjemné dráždění pokožky. Pokud hledáte mýdlo, které se postará o dokonalou hygienu vašich rukou a těla a zároveň bude přívětivé k vaší pokožce, pak vsaďte na ekologické produkty Lavon. Je libo hygienické mýdlo či… Přečíst si celý článek »

Jaké vybavení je potřeba pro zimní splouvání řek, abychom neonemocněli a byli fit?

redakce   12 listopadu, 2021   Žádný komentář
otava mapa

Ano, čtete správně. Celou řadu řek je možné pohodlně splouvat i v zimě. Zimní pádlování na známé řece má svoje neopakovatelné kouzlo, jen je na místě více opatrnosti než v letních měsících, kdy je každé cvaknutí spíše zábavou. Dostat se do ledové vody v zimě prakticky vždy znamená hru o život anebo alespoň… Přečíst si celý článek »

Domácí zdravotní péče hrazená ze zdravotního pojištění

redakce   6 listopadu, 2021   Žádný komentář
Domaci zdravotni pece hrazena ze zdravotniho pojisteni

Ať se nám to líbí nebo ne, doba se mění a spolu s ní i vnímání domácí zdravotní péče. Zatímco před dvaceti lety domácí zdravotní péče byla spíše péčí sociální s tím, že zdravotní sestry mohly klientovi odebrat krev či převázat ránu, dnes jsou však v rámci tohoto způsobu péče poskytovány i velmi… Přečíst si celý článek »

Citrónová šťáva a drcená rajčata ve vysoké kvalitě

David K.   26 října, 2021   Žádný komentář
drcena rajcata

Každý asi správně tuší, že vaření z čerstvých a kvalitních surovin se pozitivním způsobem promítá do kvality výsledného jídla. To mimochodem platí také při přípravě nejrůznějších nápojů. Například u nich je hodně populární 100% citronová šťáva 1l, která je v podstatě univerzální směsí. Můžete z ní připravovat nejenom limonádu na pití, ale také… Přečíst si celý článek »

Široká nabídka léků a doplňků stravy v online lékárně

redakce   23 října, 2021   Žádný komentář
hipp

Ať už vás trápí jakékoliv zdravotní potíže a neduhy, využijte služeb online lékárny, kde na jednom místě najdete léky, doplňky stravy a věci pro nejmenší. Online lékárna pro celou rodinu Ať už momentálně hledáte řešení pro váš zdravotní problém, vybavujete si domácí lékárničku nebo se zaměřujete spíše na prevenci a… Přečíst si celý článek »

Nakupujte produkty pro zdraví s patřičnou slevou

David K.   16 srpna, 2021   Žádný komentář
kuponovnik

Člověk by měl o své tělo náležitě dbát, o tom není žádných pochyb. Vhodné je vsadit na pravidelný pohyb a vhodnou životosprávu. Pokud víte, že svému tělu nedopřáváte dostatek nezbytných látek přirozenou cestou, vyplatí se vsadit na doplňky stravy. Ty můžete zakoupit prostřednictvím nejrůznějších lékáren. Jednou z vyhlášených je například Dr.Max…. Přečíst si celý článek »