Kategorie: Inzerce

Španělské delikatesy prospěšné našemu tělu

David K.   24 listopadu, 2022   Žádný komentář
spanelske delikatesy

Pokud se chcete vydat cestou zdravého stravování, měli byste do svého života zahrnout nejenom dostatek pohybu, ale také vhodných surovin. A kde jinde čerpat, než v exotických končinách? Zaměřte se třeba na španělské pochutiny, s nimiž polahodíte nejenom své chuťové pohárky, ale zároveň přispějete ke svému zdraví. Pokud vás zajímá, jaké španělské… Přečíst si celý článek »

Nepodceňujte dostatek vitamínů ve svém těle

David K.   5 srpna, 2022   Žádný komentář
horcik b

Člověk by o své zdraví měl pečovat, o tom není žádných pochyb. V závislosti na každodenních činnostech je třeba posilovat tělo patřičnými vitamíny a minerály. Jedině tak se budete cítit svěží a plni energie. Pokud chcete zatočit s nežádoucí únavou a dalšími neduhy, doplňujte ty správné látky. Nápomocen vám v tomto směru může… Přečíst si celý článek »

Přínosy filtračních konvic, pro které stojí zvážit koupi

David K.   31 května, 2022   Žádný komentář
filtracni konvice

Váháte, zda si pořídit domů filtrační konvici anebo pořád kupovat vodu balenou? Kohoutková voda plná chlóru vám nechutná? A slazené a sycené nápoje nejsou nic pro vás? Přinášíme několik důvodů pro koupi filtrační konvice, které přesvědčí i vás. Zdravá záda a skvělá chuť Pokud si domů pořídíte filtrační konvici, budete… Přečíst si celý článek »

5 příznaků nedostatku vitamínu D v těle. Netrpíte některým z nich?

David K.   30 dubna, 2022   Žádný komentář
vitamin d

Až 90 % vitamínu D se do našeho organismu dostává pomocí slunečních paprsků. To je opravdu ohromné číslo, pokud si navíc uvědomíme, že v zimním období je slunečních paprsků minimum. Právě v chladných měsících roku je na místě doplňování vitamínu D nejrůznějšími suplementy, které pomohou našemu organismu lépe fungovat. Král mezi vitamíny… Přečíst si celý článek »

Jak vybrat dětskou zábranu, aby naše děti neutrpěly zranění

David K.   27 dubna, 2022   Žádný komentář
detska zabrana

Přemýšlíte nad tím, jak vybrat kočárek anebo jak vybrat dětskou zábranu? Ani jedno není jednoduché Zvláště, pokud máte první dítě a pořádně nevíte, co vás čeká. Zatímco kočárek nejčastěji vybíráme ještě předtím, než se dítě narodí, dětskou zábranu pořizujeme v době, kdy již mrně chodí a hrozí mu tak nějaké nebezpečí…. Přečíst si celý článek »

Připravte se na suché a horké letní dny a pořiďte si závlahu zahrady

David K.   31 března, 2022   Žádný komentář
zavlaha zahrady

Stále nevyzpytatelnější počasí a zvyšující se počet suchých dní staví před majitele zahrad nutnost zajistit rostlinám dostatek vláhy. A to někdy není vůbec jednoduché, protože v suchých obdobích se může být zakázáno čerpat vodu z vodních toků, studny vysychají a také obce často sahají k zákazu používání vody z veřejného vodovodu na zalévání. V létě… Přečíst si celý článek »

Jakou filtraci zvolit pro koupací zahradní jezírko, aby prospívalo naše zdraví?

David K.   25 března, 2022   Žádný komentář
koupaci jezirko

Zahradní jezírko pro koupání si obvykle pořizujeme proto, abychom se koupali v čisté vodě. Na rozdíl od bazénu do něj totiž nepatří žádná chemie, takže se nemusíte obávat, že byste se koupali ve chloru. Na druhou stranu i vodu v zahradním koupacím jezírku je potřeba filtrovat a čistit. Metody této činnosti jsou… Přečíst si celý článek »

Vína a potraviny ze Španělska mají vynikající chuť

David K.   15 února, 2022   Žádný komentář
spanelske olivy

Patříte k labužníkům a s nadšením si dopřáváte skvělého vína a jídla? Potom pro vás máme jeden velice zajímavý tip. Zaměřte se na produkty pocházející z exotického a slunného Španělska. Ze země, v níž jsou skvělé podmínky po pěstování nejrůznějších plodin a kde je při výrobě vín a potravin kladen důraz na maximální kvalitu…. Přečíst si celý článek »

Víte, jak vypadá zdravé hubnutí? Prozradíme vám to

David K.   9 ledna, 2022   Žádný komentář
krabickova dieta

Krásná a štíhlá postava. To je cíl nejenom žen, ale také mužů. Pokud chcete udělat něco proto, abyste vypadali dobře, zapomeňte na drastické metody hubnutí. Některé diety jsou pouhým hubnutím na oko bez dlouhodobého výsledku. Mnohem efektivnější jsou zdravé krabičky. Správné stravování, které vám pomůže shodit přebytečná kila a zároveň… Přečíst si celý článek »