Kategorie: Inzerce

Proč byste měli pít yerba maté?

David K.   28 března, 2023   Žádný komentář
yerba mate

Yerba maté je neuvěřitelně zdravý a výživný nápoj s dlouhou historií užívání jako zdroj energie, soustředění a lepšího fyzického výkonu. Jedinečná kombinace vitamínů, minerálů, antioxidantů a dalších látek z něho činí jeden z nejzdravějších nápojů současnosti. Četné studie prokázaly, že pití yerba maté může přispět ke zlepšení nálady, duševní bdělosti… Přečíst si celý článek »

Znáte účinky ašvagandy?

David K.   22 března, 2023   Žádný komentář
asvaganda

Hledáte bylinky jako přírodní afrodiziakum? Takových je celá řada. Někdo z vás si možná vybaví kotvičník, který dokáže zvýšit hladinu testosteronu. Jedním z takových přírodních afrodiziak je ašvagandha, bylina používaná v ájurvédské medicíně. Jak působí a proč stojí za to ji vyzkoušet? Účinky ašvagandy Ašvaganda působí tak, že zvyšuje průtok… Přečíst si celý článek »

Doplňky stravy, které pomohou vašemu zdraví

David K.   13 března, 2023   Žádný komentář
happy

Jaro je vždy spojeno s určitou detoxikací organismu. Zároveň byste toto období neměli podceňovat z pohledu přísunu dostatečného množství vitamínů a minerálů. Vhodné je užívat přírodní doplňky stravy, s nimiž se budete cítit skvěte, posílíte svoji imunitu a možná se zbavíte i nežádoucích problémů. Spirulina a chlorella Vaším pomyslným odrazovým můstkem se může… Přečíst si celý článek »

Doplňky stravy, které pomohou vašemu tělu

David K.   31 ledna, 2023   Žádný komentář
Detoxikace

Člověk by měl pečovat o své tělo, o tom není žádných pochyb. Zaměřit byste se měli na všechny části fyzické schránky, včetně psychiky. V mnohých případech vám mohou být nápomocny doplňky stravy. Ty samozřejmě nenahrazují komplexní a přirozený příjem vitamínů a minerálů, pomohou být však velkým pomocníkem při odstraňování nejrůznějších obtíží… Přečíst si celý článek »

Drcená a krájená rajčata lahodné chuti

David K.   16 prosince, 2022   Žádný komentář
drcena rajcata

Rajčata do kuchyně bezpochyby patří. Tato zelenina je oblíbená ve všech světových kuchyních a hodí se k přípravě nejrůznějších pokrmů. Abyste z rajčat vytvořili opravdu lahodný pokrm, není to pouze o vašem kulinářském umění, ale také o kvalitních surovinách, ať už jde o drcená rajčata nebo krájená rajčata. Poznejte Polpa di Pomodoro… Přečíst si celý článek »

Zbavte se zimní chmurné nálady a stresu

David K.   9 prosince, 2022   Žádný komentář
stres

Zima, sníh, méně sluníčka a krátký den. To všechno s sebou přináší řadu neduhů podepisujících se především na lidském zdraví. Lidem v tento zimní čas chybí vitamíny a minerály. To má negativní vliv jak na fyzické zdraví, tak na psychiku. Pokud trpíte častým stresem, zaměřte se na doplňky stravy a přírodní produkty…. Přečíst si celý článek »

Španělské delikatesy prospěšné našemu tělu

David K.   24 listopadu, 2022   Žádný komentář
spanelske delikatesy

Pokud se chcete vydat cestou zdravého stravování, měli byste do svého života zahrnout nejenom dostatek pohybu, ale také vhodných surovin. A kde jinde čerpat, než v exotických končinách? Zaměřte se třeba na španělské pochutiny, s nimiž polahodíte nejenom své chuťové pohárky, ale zároveň přispějete ke svému zdraví. Pokud vás zajímá, jaké španělské… Přečíst si celý článek »

Nepodceňujte dostatek vitamínů ve svém těle

David K.   5 srpna, 2022   Žádný komentář
horcik b

Člověk by o své zdraví měl pečovat, o tom není žádných pochyb. V závislosti na každodenních činnostech je třeba posilovat tělo patřičnými vitamíny a minerály. Jedině tak se budete cítit svěží a plni energie. Pokud chcete zatočit s nežádoucí únavou a dalšími neduhy, doplňujte ty správné látky. Nápomocen vám v tomto směru může… Přečíst si celý článek »