Kategorie: Inzerce

Konference ukázala význam výživy v prevenci nemocí i cestu k udržitelnosti

redakce   30 září, 2020   Žádný komentář
konference vyziva ve . stoleti

Ve středu 23. září se v Praze uskutečnila odborná konference nazvaná Výživa ve 21. století. Konference se zabývala důležitostí výživy a jejím dopadem na zdraví dětí, dospělých a seniorů. Věnovala se významu výživy a zdravého životního stylu v prevenci nemocí a posilování imunity, jedním z témat byla také udržitelnost produkce… Přečíst si celý článek »

Jak na perfektní špekáček

redakce   22 září, 2020   Žádný komentář
Spekacky extra kusu g Kc www.Vahala.cz

Co patří k typickému českému létu? Koupání v rybníku, spaní pod stanem a také táboráky. Vlahé večery jsou jako stvořené pro rozdělání ohýnku a opečení výborných špekáčků. Jenže možná už jste s trochou zklamání zjistili, že ten kouzelný večer u ohně se špekáčkem na papírovém tácku a písničkami hranými na kytaru není takový,… Přečíst si celý článek »

Jezdíte rádi na kole? Pak potřebujete vhodné oblečení

David K.   17 září, 2020   Žádný komentář
cyklisticke kratasy

Jízda na kole je velice oblíbenou pohybovou aktivitou. Věnuje se jí čím dál více lidí od malých dětí, přes mladistvé, až po nadšence v aktivním věku a staré. A je jedno, jestli dáváte přednost jízdě po silnici nebo upřednostňujete terén a přírodu, kde přijde vhod například celoodpružené kolo. Ať tak či… Přečíst si celý článek »

Bolavé zuby dokážou potrápit

redakce   28 července, 2020   Žádný komentář
dentalni hygiena

Problémy s bolavými zuby se občas nevyhnou nikomu z nás. Přestože zubařská ordinace nepatří mezi místa, která bychom navštěvovali rádi, občas tam musíme všichni. Abychom tuto nepříjemnou událost co nejvíce oddálili, je nezbytné se o chrup dobře starat. Kromě pravidelného čištění zubů, které je dnes pro většinu lidí samozřejmostí, je… Přečíst si celý článek »

Špatně slyšíte? Pořiďte si naslouchátko

David K.   29 června, 2020   Žádný komentář
naslouchatko

Sluch je jedním z našich nejcennějších smyslů, o tom jistě není žádných pochyb. Proto je velice nepříjemné, když někdo trpí nedoslýchavostí. Takové problémy člověka jednoduše omezují v každodenním životě, a nejde pouze o práci, ale také domácí aktivity, sport, zábavu a podobně. Jestliže s něčím podobným dlouhodobě bojujete, stane se vaší záchranou vhodně… Přečíst si celý článek »

Lichořeřišnice a rakytník: Dva dokonalé doplňky stravy

redakce   15 června, 2020   Žádný komentář
Lichořeřišnice a rakytník Dva dokonalé doplňky stravy

Příroda nám dává spoustu skvělých plodů. Mezi ně patří i lichořeřišnice a rakytník, dvě rostliny, které mají na lidský organismus blahodárné účinky. Chcete zůstat zdraví pouze s pomocí přírodních doplňků stravy? Pak vám v následujících řádcích ukážeme dva výtažky, které vám s tím pomohou. A v případě zdravotních komplikací dokonce… Přečíst si celý článek »

Využijte účinky božského ovoce Acai Berry pro řešení vašich neduhů

redakce   2 června, 2020   Žádný komentář
Acai kapslí

Drobné černé kuličky jsou plody palmy vysoké až 25 m rostoucí především v oblastech Jižní Ameriky. Podobně jako u jiných plodin z jihoamerických deštných pralesů byly i účinky Acai známy domorodým kmenům, které je často používaly k léčení či povzbuzení unaveného organismu. Domorodci toto ovoce nazývají chlebem bohů či božským ovocem a nedají… Přečíst si celý článek »

Rodinná výuka výživy v kuchyni

redakce   30 dubna, 2020   Žádný komentář
jidlo

Společné vaření je jedním ze způsobů, jak příjemně strávit čas s rodinou doma. Kromě poznávání nových chutí může mít ještě další důležitý význam, např. může být formou výuky výživy. Získávání znalostí o nutričních hodnotách výrobků a jejich vlivu na organismus, jako je například budování imunity, stojí za to spojit s… Přečíst si celý článek »

Co je potřeba pro opravdu dobrou kávu?

redakce   29 dubna, 2020   Žádný komentář
DeLonghi DLS C vodní filtr do kávovaru

Každého asi napadne, že kvalitní kávová zrna. A máte pravdu. Ale jenom zčásti. Kromě vybraných a dokonale upražených zrnek kávy potřebujete totiž také kvalitní vodu bez nežádoucích příměsí a složek, které by mohly kazit její chuť, vzhled i aroma. Dáváte přednost drsné nebo jemně svůdné chuti kávy? Z hlediska celosvětové produkce… Přečíst si celý článek »

Nutriční harmonie na talíři ve 3 krocích

redakce   15 dubna, 2020   Žádný komentář
talir maso

Použití přiměřených proporcí a harmonie je univerzální princip, a to i v souvislosti s každodenním stravováním – ať už jde o děti, dospělé nebo seniory. Rovnováha by se měla projevit v jídelníčku obsahujícím příslušné skupiny produktů. Proč má harmonie v každodenní stravě takový význam? To bylo jednou z otázek projednávaných… Přečíst si celý článek »