Kategorie: Inzerce

Kosmetické studio a beauty salon Levandule v Praze

Kateřina Muchová   Říjen 9, 2019   Žádný komentář
studio levandule

Hledáte kosmetické studio v Praze, kde si užijete odpočinku a svěříte se do rukou odborníků, kteří budou pečovat o vaši krásu? Potom pro vás máme skvělý tip, kam můžete zajít. Kosmetické studio a beauty salon Levandule v Praze nabízí širokou škálu těch nejlepších specializovaných služeb pro vaši krásu. Využijte uvolňující… Přečíst si celý článek »

Zlepšete svůj život přírodní cestou…

David K.   Září 24, 2019   Žádný komentář
sir antons secret

Žijeme v hektické a uspěchané době, která se negativním způsobem promítá do zdraví lidí. Špatné stravovací návyky, stres, únava, deprese, alergie, tohle všechno nás sužuje čím dál více. Člověk neznalý si zajde k lékaři, nechá si napsat léky obsahující řadu chemických látek a myslí si, že pro své tělo dělá jen to… Přečíst si celý článek »

Jak nahradit neekologické plastové pytlíky?

Kateřina Muchová   Září 23, 2019   Žádný komentář
sitovane pytliky

V současné době se mnoho potravin prodává s plastovými obaly, které jsou velice neekologické. Mnohdy jsou v nich baleny úplně zbytečně. Ačkoliv toto příliš neovlivníme, můžeme alespoň přestat používat igelitové pytlíky u potravin, u kterých máme na výběr a vyměnit je za ekologickou verzi v podobě látkových pytlíků. Ty jsou… Přečíst si celý článek »

Objevte kouzlo úpravy nehtů za pomoci pilníků

Kateřina Muchová   Září 10, 2019   Žádný komentář
pilnik kiwi

Chcete mít krásný tvar nehtů a nevíte, jak na to? Nůžkami vám nejde dosáhnout požadovaného vzhledu a nechce se vám utrácet peníze a trávit čas na manikúře? Potom zkuste dát sbohem starým způsobům úpravy nehtů a vyzkoušejte k jejich úpravě používání pilníků. Budete překvapeni, jak výrazný rozdíl nastane a o kolik… Přečíst si celý článek »

Pečujte o svou pleť s kosmetikou SOTHYS

redakce   Červen 19, 2019   Žádný komentář

V mnoha českých kosmetických salonech se začala používat luxusní francouzská kosmetika SOTHYS Paris, která se vyznačuje vysokou kvalitou. S exkluzivní kosmetickou značkou dopřejete vaší pleti nadstandardní péči. Jestliže si však nechcete kupovat produkty přímo domů, protože s nimi neumíte pracovat, není nic jednoduššího než pravidelně chodit na procedury přímo do… Přečíst si celý článek »

Užijte si relaxační masáž v privátním wellness centru v Praze

redakce   Červen 18, 2019   Žádný komentář

Pokud přemýšlíte nad nějakou relaxační masáží, zavítejte do pražského wellness centra nacházejícího se přímo v samotném srdci Karlína. Jedná se o privátní zařízení, které na vás dýchne ojedinělou atmosféru. Jakmile překročíte práh hlavních dveří, zapomenete na každodenní strasti a povinnosti. Co všechno wellness centrum SATORI SPA nabízí? V podstatě si… Přečíst si celý článek »

Semínka a oříšky, které se řadí k superpotravinám

redakce   Květen 29, 2019   Žádný komentář

Začínáte jíst zdravým životním stylem? Pak doporučujeme začít jíst superpotraviny, které vám dodají to, co tělo ke svému správnému a každodennímu fungování potřebuje. Superpotraviny jsou potraviny, které obsahují více tělu prospěšných látek než jiné potraviny, které běžně konzumujeme. Obsahují například větší množství minerálů, vitaminů a také antioxidantů, které naše tělo… Přečíst si celý článek »

Udržujte se fit a cvičte s činkami

David K.   Květen 14, 2019   Žádný komentář

Pohyb, zdravý životní styl a pravidelné cvičení. Tohle všechno jsou věci, které pozitivním způsobem přispívají k lepší fyzické zdatnosti, kondici a postavě. Pohybové aktivity jsou prospěšné nejenom pro samotné tělo, ale také mysl člověka. Jestliže se chcete něčemu takovému věnovat naplno, měli byste si pořídit činky. Jde o jeden ze základních… Přečíst si celý článek »