Kategorie: Inzerce

Máte při úraze nárok na odškodnění? Dostaňte ho

DavidK   Duben 15, 2019   Žádný komentář

Pracovní úrazy, poškození pacienta nebo dopravní nehody. To jsou situace, kdy jde o život a může dojít k pošramocení lidského zdraví. Někdy bohužel i s trvalými následky. V takovém případě obvykle máte nárok na odškodnění, v závislosti na daném pojištění a ostatních okolnostech. Stát se však může to, že vám jej nikdo nevyplatí,… Přečíst si celý článek »

Nejnávykovější drogy, kterým je třeba se vyhnout

buďmeFIT   Únor 28, 2019   Žádný komentář

Už jste se setkali s drogově závislým člověkem? Možná jste právě vy taktéž drogově závislí, aniž byste si to připouštěli. Pravdou je, že stále roste počet drogově závislých jedinců, drogová závislost je tak stále aktuální téma, kterému by se měla věnovat pozornost. V současné době existuje nespočetné množství filmů, které… Přečíst si celý článek »

Španělské pochutiny pro vaši kuchyni

DavidK   Únor 25, 2019   Žádný komentář

Patříte k milovníkům dobrého jídla a zároveň dbáte na vhodné a zdravé stravování? Potom byste svůj gastronomický koutek měli obohatit o kvalitní a chutné potraviny. Jestliže jsou vám blízké španělské pokrmy, přinášíme vám několik tipů, jež přijdou vhod. Zkuste olivy a olivový olej Ať už připravujete nejrůznější jídla pro sebe, své… Přečíst si celý článek »

Užijte si thajskou masáž se vším všudy

DavidK   Leden 25, 2019   Žádný komentář

Pravidelný odpočinek by měl být součástí našich každodenních životů. Ať už pravidelně nebo nepravidelně, vždy bychom si měli najít trochu času, kdy dáme odpočinout mysli a fyzické schránce. Zkrátka zapomenout na problémy, starosti a dopřát si opravdových relaxačních služeb. Typickým příkladem je určitě thajská masáž, kterou můžete absolvovat v podání profesionálů,… Přečíst si celý článek »

Přírodní sprchový gel promění každou sprchu v jedinečný zážitek

buďmeFIT   Leden 17, 2019   Žádný komentář

Možná si říkáte, že sprchování je tak rychlé, že není třeba věnovat výběru sprchového gelu tolik pozornosti. Obyčejné, levné sprchové gely nejsou pro pokožku zrovna vhodné, neboť mohou zapříčinit její nadměrné vysušování a nezdravý vzhled. A nezachrání to ani tělové mléko a pečlivé každodenní promazávání pokožky celého těla… Hýčkejte se… Přečíst si celý článek »

Snadné kroky ke zdravému stravování

buďmeFIT   Leden 8, 2019   Žádný komentář

Zdravé stravování je často vnímáno jako časově i finančně velmi náročné, a to zejména mezi jeho kritiky, kteří se nechtějí vzdát smažených jídel, sladkostí a všeho nezdravého. Avšak i ti, kteří by se rádi stravovali zdravě, se ke změně životního stylu nemohou odhodlat… Zdravé stravování je snazší, než si myslíte… Přečíst si celý článek »

I fonendoskop může být originální

DavidK   Leden 2, 2019   Žádný komentář

Fonendoskop je nedílnou součástí zdravotnické výbavy jakéhokoliv lékaře či lékařky. Produkt sloužící k rychlému a okamžitému poslechu pacienta, ať už jde o srdce, plíce nebo třeba při měření krevního tlaku. Většina lékařů tento doplněk nosí na viditelném místě, aby jej mohli okamžitě popadnout a provést adekvátní vyšetření. Fonendoskop však nemusí nabývat… Přečíst si celý článek »