Kategorie: Články

Léčivé byliny, které prospějí vašemu zdraví

David K.   23 srpna, 2021   Žádný komentář
herbs

Chcete posílit své zdraví v mnoha směrech? Potom se nespoléhejte pouze na klasické doplňky stravy, které zakoupíte v jakékoliv lékárně. Vsaďte raději na přírodní cestu a léčivé byliny. Možná byste se divili, co všechny tyto rostliny dokáží. To by vám ostatně potvrdila kdejaká babička nebo typická babka kořenářka. V čem jsou léčivé byliny… Přečíst si celý článek »

Nakupujte produkty pro zdraví s patřičnou slevou

David K.   16 srpna, 2021   Žádný komentář
kuponovnik

Člověk by měl o své tělo náležitě dbát, o tom není žádných pochyb. Vhodné je vsadit na pravidelný pohyb a vhodnou životosprávu. Pokud víte, že svému tělu nedopřáváte dostatek nezbytných látek přirozenou cestou, vyplatí se vsadit na doplňky stravy. Ty můžete zakoupit prostřednictvím nejrůznějších lékáren. Jednou z vyhlášených je například Dr.Max…. Přečíst si celý článek »

Tipy, jak se co nejrychleji zbavit rýmy

David K.   9 srpna, 2021   Žádný komentář
handkerchief

Rýma je něčím, co obtěžuje jistě každého z nás. Jde obvykle o doplňkové příznaky nachlazení. Když máte rýmu, nemůžete pořádně dýchat, často vám slzí oči, nic necítíte a jste plní hlenu. Výjimkou není ani dráždivost, která vás nutí k častému kýchání. Jestliže s rýmou chcete účinným způsobem bojovat, přinášíme vám několik užitečných tipů…. Přečíst si celý článek »

Stravování malých dětí má určitá pravidla

David K.   26 července, 2021   Žádný komentář
food

Každý dospělý člověk má určitě povědomí o tom, jak se správně stravovat. Když však máte v rodině i malé děti, je třeba některé věci trochu poupravit a zároveň je naučit praktickým věcem. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno byste měli vědět. Nakupujte ty správné suroviny Pomyslným odrazovým můstkem se stane vhodný… Přečíst si celý článek »

Relaxační cvičení přináší uvolnění celého těla

David K.   12 července, 2021   Žádný komentář
fit

Relaxace jako taková je přínosná pro tělo i mysl. Nejvíce si v tomto směru odpočineme během spánku, kdy dochází k tzv. nevědomé relaxaci. Pokud se pokoušíte o tu vědomou, vyžaduje to celkem hodně cviku a koncentrace. Občas je ale nutné během dne zrelaxovat některou svalovou partii těla a dopřát si jistého uvolnění…. Přečíst si celý článek »

Jak vypadá prevence pro dobré zdraví?

David K.   21 června, 2021   Žádný komentář
fruit

Každý z nás chce mít pevné zdraví a cítit se dobře. O tom jistě nemá cenu pochybovat. Víte, co ale musíte udělat proto, abyste takového cíle dosáhli? Přesně na takovou otázku vám přinášíme odpověď. Prozradíme vám několik praktických tipů souvisejících s odpovídající prevencí. Strava je základ všeho Pokud chcete být zdraví, musíte… Přečíst si celý článek »

Víte, co je to celostní medicína?

David K.   7 června, 2021   Žádný komentář
joga

Celostní medicína je pojmem, se kterým se můžete setkat poměrně často. Není to však v ryzím zdravotnictví, jako spíše v tom alternativním. Tato medicína je obvykle označována, jako holistická. Přírodní způsob léčby charakteristický jednou hlavní věcí. Medicína tohoto typu nemá na tělo žádné další vedlejší účinky. Změna životního stylu Pokud vás zajímá… Přečíst si celý článek »

Postarejte se o to, ať jste po porodu fit

David K.   24 května, 2021   Žádný komentář
pregnancy

Těhotenství, potažmo samotný porod, to jsou celkem náročné procesy ženského těla. Ty se na těle podepíší všelijak. Kila navíc, ochablé svalstvo, ale také celkové vyčerpání mysli. Každá žena tyto věci snáší trochu jinak. Pokud se chcete po porodu dostat opět do kondice a být fit, přinášíme vám několik praktických tipů…. Přečíst si celý článek »