Kategorie: Články

Česká přírodní kosmetika má zelenou

David K.   27 ledna, 2020   Žádný komentář
petra clinic

Ženy doslova milují hýčkání svého těla, a to je pochopitelně dobře. Pak jsou krásnější, svěžejší a líbí se svým mužům. Jestliže přemýšlíte o tom, jaký kosmetický přípravek si pořídit, ať už na jakoukoliv část svého těla, myslete na složení takových produktů. I to se totiž pozitivním způsobem promítá do vyžadovaných… Přečíst si celý článek »

Těhotenský talíř: Těmto potravinám se raději vyhněte

redakce   24 ledna, 2020   Žádný komentář
Kopie souboru shutterstock

Pro některé nejkrásnější období života, pro jiné čekání na vysvobození v podobě porodu. Pro všechny ženy jde ale o jedny z nejzásadnějších měsíců v celém životě. Jak se stravovat, abyste předešla případným komplikacím? Zaměřte se zejména na dostatečný příjem vitamínu D3, jódu a omega-3 mastných kyselin, které podporují imunitu, normální… Přečíst si celý článek »

Co je anémie? Projeví se nadměrnou bledostí a slabostí

David H.   20 ledna, 2020   Žádný komentář
krev

Anémie neboli chudokrevnost je symptom, při kterém je snížený obsah hemoglobinu, červeného krevního barviva obsaženého v červených krvinkách, pomocí kterého je transportován kyslík z plic do celého těla. Jak takové onemocnění vzniká? Může být způsobeno ztrátou červených krvinek buď zapříčiněnou krvácením, nebo jejich destrukcí. O anémii hovoříme také tehdy, když je porušená… Přečíst si celý článek »

Dosáhněte psychické pohody. Stačí k tomu několik snadných tipů

David H.   6 ledna, 2020   Žádný komentář
spanek

Jak být psychicky v pohodě? Na tuto otázku by asi každý z nás rád znal odpověď. Jenže není to bohužel vůbec jednoduché. Najít psychickou rovnováhu a cítit se každý den dobře bez ohledu na vnější okolnosti je mimořádně náročné. Chce to roky tréninku, a hlavně správnou metodu. Dnes vám poradíme několik tipů,… Přečíst si celý článek »

Odpočiňte si a dopřejte si wellness pobyt pro dva

David K.   23 prosince, 2019   Žádný komentář
wellness pobyt pro dva

Trápí vás bolavá záda? Už je toho na vás v práci moc? Pak potřebujete odpočinek, který rozhodně nehledejte u sebe doma. Na místě, kde si budete vymýšlet stále novou práci a něco dělat. Abyste své tělo a mysl skutečně zrelaxovali, je zapotřebí vyrazit mimo domov. Vezměte svoji drahou polovičku nebo někoho… Přečíst si celý článek »

Co pomáhá na akné?

redakce   9 prosince, 2019   Žádný komentář
akne

Jedná se o černou můru dospívajících. Pupínky v obličeji již byly příčinou mnoha proplakaných polštářů a zničily sebevědomí mnoha generací mladistvých. Pravidlo, že s dospělostí akné postupně odezní, navíc také neplatí bezvýhradně. Někteří lidé se s ním potýkají po celý svůj život. Rad, které směřují ke zbavení se tohoto problému,… Přečíst si celý článek »

Akupunktura jako alternativní metoda léčby mnoha problémů

David H.   25 listopadu, 2019   Žádný komentář
akupunktura

Když se řekne akupunktura, mnohým z nás se při představě, že nám někdo do naší kůže bude zabodávat velké množství jehliček, udělá poněkud nevolno. Pravdou ale je, že tato lékařská metoda, která vychází z tradiční čínské medicíny, má pozitivní účinky na velké množství zdravotních potíží, a často dokonce dokáže pomoci… Přečíst si celý článek »

Nepostradatelný textil v ložnici pro lepší a zdravější spánek

redakce   21 listopadu, 2019   Žádný komentář
Povlečení Mašinka Tomáš

Některé textilní výrobky jsou v domácnosti nepostradatelné. To nám ale rozhodně nebrání v tom, abychom je využili i na ozvláštnění svého interiéru. Textil, který není jen pro užitek Nedílnou součástí každé běžné ložnice je povlečení. V tomto ohledu máte mnoho možností výběru. Jestliže nechcete vynakládat příliš vysoké finanční prostředky, a přesto si zajistit… Přečíst si celý článek »

Problémy s močovým měchýřem řešte hned

redakce   11 listopadu, 2019   Žádný komentář
bolest

Bolesti v podbřišku, nepříjemné pálení při močení a další příznaky související se zánětem močového měchýře a močových cest postihují čas od času skoro každého. Někomu stačí jedno posezení s přáteli v mládí na kamenné zídce, aby trpěl po zbytek života. Příčinou může být jak prochladnutí, k čemuž vede poněkud šílená móda holých zad a… Přečíst si celý článek »