Kategorie: Články

Víte, co je to seborea a jak se proti ní bránit?

David K.   26 září, 2022   Žádný komentář
disease

Člověka mohou sužovat nejrůznější kožní obtíže. Jedním z takových chronických onemocnění kůže je seborea. Nemoc, která je především viditelná, takže vás může potrápit ze společenského hlediska. Na druhou stranu není přenosná na jiné lidi a rozhodně není ničím závažným. Do jisté míry jde o bakterii, která se živí mazem na pokožce…. Přečíst si celý článek »

Bylinky, které vám přijdou vhod právě v zimě

David K.   22 srpna, 2022   Žádný komentář
herbs

Bylinky v dnešní době používá k vaření spousta z nás. Jarní až podzimní období je pro jejich pěstování samozřejmě nejlepší. V té době jich máme přehršel a při přípravě pokrmů se nemusíme v podstatě vůbec omezovat. Jenže, jak si s nedostatkem bylinek poradit v průběhu zimní sezóny, když jste na tyto přísady zvyklí? Zaměřte se na vybrané… Přečíst si celý článek »

Nepodceňujte dostatek vitamínů ve svém těle

David K.   5 srpna, 2022   Žádný komentář
horcik b

Člověk by o své zdraví měl pečovat, o tom není žádných pochyb. V závislosti na každodenních činnostech je třeba posilovat tělo patřičnými vitamíny a minerály. Jedině tak se budete cítit svěží a plni energie. Pokud chcete zatočit s nežádoucí únavou a dalšími neduhy, doplňujte ty správné látky. Nápomocen vám v tomto směru může… Přečíst si celý článek »

Cukrovka komplikuje život, ale dá se s ní žít

David K.   25 července, 2022   Žádný komentář
diabetes

Cukrovka je onemocnění, které rozhodně není záviděníhodné. Pro někoho dokonce může být celoživotní a nevyléčitelnou záležitostí. Nutno však podotknout, že když kvůli tomuto onemocnění dokážete změnit svůj životní styl, dá se s ní žít. Musíte se to pouze naučit. Jaké jsou typy cukrovky? Na úvod tohoto článku bychom měli prozradit, že… Přečíst si celý článek »

Víte, co se skrývá za názvem Yucca a co přináší?

David K.   11 července, 2022   Žádný komentář
yucca

Na světě existuje spoust rostlin, které nějakým způsobem přispívají k lepšímu lidskému zdraví. Když se pustíte do prozkoumávání této oblasti, jistě narazíte na název Yucca. V češtině je znám jako juka. Tato rostlina byla kdysi dávno hojně používána mezi domorodými kmeny pouštních indiánů. A tak se není čemu divit, že mnozí na… Přečíst si celý článek »