Díky dentální hygieně Praha předejdete parodontóze

redakce   Květen 1, 2016   Žádný komentář

Důsledky zubního kamene mohou být mnohem horší, než si dokážete představit. Nejedná se totiž pouze o vadu na kráse, jak byste si mohli na první pohled myslet, ale jedná se o jeden z nejvýznamnějších faktorů přispívajících ke vzniku parodontózy. Zubní kámen je tedy třeba pravidelně odstraňovat nejen v rámci každodenního čištění zubů, ale také návštěvou dentální hygieny Praha. Podle názoru stomatologie Praha by si měl člověk nechat zuby zkontrolovat a zubní kámen nechat odborně odstranit alespoň jedenkrát do roka.

Vyhledejte zubní kliniku Praha včas!

Pravidelná péče o zuby je nejlepší ochranou nejen před vznikem parodontózy, ale také před vznikem zubního kazu. Pokud budete pravidelně navštěvovat zubaře Praha, předejdete hlubokým kazům, které vznikají tím, že nebyly včas a správně ošetřeny. Bakteriální infekce se pak může dostat až do okolní dřeně a odtud prostoupit do okolní kosti přes tenký otvor ve špičce kořene. V tomto okamžiku vás pravděpodobně silná bolest zubu stejně přivede na zubní kliniku Praha. No řekněte sami, není lepší navštívit zubní ordinaci Praha dříve a preventivně, než až v této zoufalé a bolestivé situaci?

praguedental

Zubní implantáty jsou drahé, víte to?

Stomatolog Praha je připraven zasáhnout preventivně a včas, abyste se do zoufalé bolestivé situace vůbec nemuseli dostat. Vede totiž k “mrtvému” zubu, který často končí vytržením. Pak musí přijít na řadu jedině zubní náhrady, které vás budou stát jednak peníze a jednak to už prostě nikdy nebudou vaše vlastní zuby. Snad kromě zubních implantátů. Zubní implantáty Praha je možno použít při ztrátě jednoho nebo více zubů, popřípadě jimi rekonstruovat celou čelist. Vždy však mějte na paměti, že je to ošetření náročné a velmi nákladné.

Rovnátka pro krásný úsměv

U dětí především, ale často i u dospělých, je třeba dbát na správné postavení zubů, které jim někdy příroda nenadělila. Pomůže jim k tomu návštěva ortodoncie Praha. Odejdou sice s rovnátky Praha, výsledkem však budou pravidelné čelistní oblouky a krásný úsměv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *