Jak využít léčivou pyramidu?

redakce   Listopad 29, 2018   Žádný komentář

Meditační pyramidy nejsou na trhu žádným nováčkem, mnozí lidé ji dokonce mají už na své zahradě. Jedná se o krásnou dekoraci a také o místo, kde se čas doslova zastavil. Mnozí majitelé meditačních pyramid stále nevědí, jak je využít, což je škoda. Meditační pyramidy mají totiž mnoho využití, stačí si jen vybrat.

Pro neznalé, už jste slyšeli o meditačních pyramidách? Jedná se o pyramidy, které si můžete zakoupit a složit na své zahradě. Když je nasměrujete severojižně, můžete se radovat z vzniklé pyramidální energie. Právě ta podle odborníků působí na člověka přímo magicky. Pyramidální energie je sloučeninou zemské energie pocházející ze země a také kosmické energie, která proudí dovnitř skrze špičku pyramidy.

Mnozí lidé meditační pyramidy, kterým se také říká pyramidy energie, označuje za léčivé pyramidy, jelikož po pobytu v pyramidě se cítili odpočatí a v rovnováze. My jsme však toho názoru, že se jedná o místo určené pro odpočinek, meditaci nebo čtení a léčení je jen psychického rázu.

Ovšem zpátky k tématu – pro ty, kteří nevědí, jak svou meditační pyramidu využít, mámě několik tipů.

Vyrobte si pyramidální vodu

Stejně, jako v pyramidě vzniká pyramidální energie, může také vzniknou pyramidální voda. Jedná se o vodu, která vznikne tak, když obyčejnou vodu položíte na pár hodin do pyramidy. S touto vodou můžete zalévat květiny, které najednou budou růst kvalitněji, lépe, rychleji a bezproblémově, nebo s ji můžete pít a dobít si tak “baterky”.

Ochrana před elektrosmogem

Meditační pyramidy je také možné využít jako ochranu před elektrosmogem. Všude jsme stíháni elektronikou a každý si občas potřebuje odpočinout. Odpočiňte si právě v pyramidě, kde se čas doslova zastavil. Nicméně do pyramidy můžete jednotlivé elektrické věci vložit a zbavíte je tak zátěže, která negativně působí na naše zdraví.

zdroj obrázku: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *