Přírodní sprchový gel promění každou sprchu v jedinečný zážitek

redakce   17 ledna, 2019   Žádný komentář

Možná si říkáte, že sprchování je tak rychlé, že není třeba věnovat výběru sprchového gelu tolik pozornosti. Obyčejné, levné sprchové gely nejsou pro pokožku zrovna vhodné, neboť mohou zapříčinit její nadměrné vysušování a nezdravý vzhled. A nezachrání to ani tělové mléko a pečlivé každodenní promazávání pokožky celého těla…

Hýčkejte se přírodní kosmetikou od hlavy až k patě

Proč svou pokožku nehýčkat vždy, když je to možné, tedy i při pouhém sprchování? Nejrůznější běžně dostupné sprchové gely sice báječně pění a neméně krásně voní evokujíce nejrůznější exotické ovoce, luxusní květy, ale třeba také čokoládu, koření a podobně. Nutno však mít na paměti, že s těmito dary přírody mají jen pramálo společného a ve skutečnosti pokožku spíše vysušují.

Proto se pozornost čím dál více obrací k přírodní kosmetice, která nezatěžuje pokožku ani vlasy, neboť neobsahuje sulfáty, silikony, parabeny, minerální oleje ani jiné chemické látky, které by zatěžovaly vlasy či vlasovou pokožku.

Sprchový gel na vlasy? Proč by ne!

Máte v oblibě všestranné kosmetické pomocníky, které umožňují vícero použití? Potom by vašemu zájmu neměly uniknout sprchové gely, které nejsou určeny pouze na tělo, ale také na vlasy. Ovšem jedině přírodní! Smysly i tělo rozmazlí přírodní sprchový gel na vlasy a tělo bulharská růže, který je vhodný pro všechny typy pokožky a vyniká luxusní vůní. Krásně vláčnou a hydratovanou pokožku zanechá přírodní sprchový gel na vlasy a tělo bulharský jogurt, který je neuvěřitelně jemný a šetrný.

Kouzlo je v jednoduchosti

Máte plné poličky kosmetických přípravků a vychytávek, ale s jejich slibovaným účinkem to není žádná sláva? Přírodní kosmetika v podobě sprchového gelu nadchne každého, kdo si nepotrpí na zástupy „zaručeně účinných“ přípravků a raději volí až překvapivě jednoduché řešení.

A jak to funguje? Přírodní sprchové gely na vlasy a tělo obsahují přírodní saponin, který zaručuje dostatečnou pěnivost. Nechybí ani přírodní oleje zajišťující důkladnou hydrataci pokožky i vlasů. A pomyslnou třešničkou na dortu je příjemná ovocná vůně, která navodí pocity uvolnění a dokonalé relaxace.

Specifika přírodní kosmetiky

A s čím je třeba při používání přírodní kosmetiky počítat? Mějte na paměti, že přírodní kosmetika, přírodní sprchové gely na vlasy a tělo nevyjímaje, neobsahuje žádné stabilizátory, takže v přípravcích mohou vznikat různé usazeniny. Ty ovšem nejsou na závadu, ba naopak! Jsou totiž důkazem, že daný výrobek je skutečně přírodní a vaší pokožce nijak neuškodí.

Nachází si i do vaší koupelny kvalitní přírodní kosmetika postupně cestu? Zaujaly vás všestranné přírodní sprchové gely?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.