chiavalon

S olivovým olejem jde hubnutí mnohem snáze, dokazují to i vědci

redakce   10 února, 2020   Žádný komentář

Pokud chcete shodit přebytečná kila, máme pro vás výbornou zprávu! Lahodný olivový olej nemusíte vynechávat, není důvod si jej odpírat! Právě naopak – měli byste jej do svého jídelníčku zařadit spíše o něco častěji, ručička váhy pak půjde doleva mnohem efektivněji. Pravda, sice jde o tuk, ale ten z rodiny nenasycených, tedy prospěšných mimo jiné i pro mozek a cévy. Díky svému specifickému aroma se olivový olej může stát partnerem při hubnutí, protože zamezí přejídání. Budou vám totiž už brzy stačit menší porce, a to bez pocitu hladu…

Stačí pár kapek a uvidíte brzy ten efekt!

Moderní vědci mají jasno, antičtí Římané a Řekové měli také. Olivový olej je požehnáním každé domácnosti, potěší nejen svou chutí a příjemným aroma, ale také vlivem, který má v ohledu našeho zdraví. Nejen, že se velmi úspěšně zapojí do boje s nadváhou, ale například také předchází civilizačním chorobám. A kromě toho bojuje se záněty, pohladí zažívání a nastartuje činnost jater, která díky tomu lépe odbourávají škodliviny z těla. Chiavalon Ex Albis je toho jasným důkazem, vůně plná rajčat, čerstvě posečené trávy a máty, ale také chuť plnou ovoce a koření – jinými slovy, potěšení pro všechny smysly. Extra panenská varianta olivového oleje je jedinečná už jen proto, že si zachová všechny klíčové látky, kvůli kterým je přínos pro zdraví skloňován v superlativech.

chiavalon

Zdravá výživa je s tímto olejem zkrátka úzce spojená. Hodí se ke grilovaným rybám, těstovinám nebo dezertům a vychutnávat si můžete i vanilkovou zmrzlinu, která zakápnutá trochou olivového oleje dostane originální aromatický podtón. Se sýrem, těstovinami nebo červeným masem vynikne na výbornou, všem už se sbíhají sliny! Pracovat s olivami a produkty z nich je přeci radost, profesionální šéfkuchaři vědí své. Hostům chutná a o jejich zdraví je jednoznačně postaráno, jak potvrzují i mnozí vědci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.