Vsaďte na laserovou dermatologii

redakce   Leden 4, 2017   Žádný komentář

Krása má mnoho podob, a proto není těžké, se do jedné z ní trefit. Kráse se skloňuje snad všemi pády – krása, bez krásky, ke kráse, o kráse, s krásou…, píší se o ní básně a vedou dlouhé debaty. Přesto si někteří lidé připadají málo krásní – mohou za to jizvy, akné, vrásky, pigmentové skvrny či dokonce mateřská znaménka. Dnes však nemusí jen zoufat, nýbrž  jít kráse naproti. O kráse ví své odvětví laserové dermatologie, které jí svými metodami vychází vstříc.

Co je a co umí laserová dermatologie?

Laserová dermatologie je odvětvím v medicíně, které se zabývá pletí a zlepšením jejího stavu. Především nedokonalosti jako je akné, barevné odlišnosti, pigmentové skvrny, nežádoucí mateřská znaménka a další problémy nám dokážou ubrat na pocitu atraktivnosti. Když pak boj s výše zmíněnými nedokonalostmi prohráváme – za použití všech volně dostupných prostředků i za využití všech dobře míněných rad, je načase svěřit se do péče odborníků, kteří znají řešení. Všechny výše zmíněné pleťové nedostatky, stejně jako nadměrné pocení a nežádoucí ochlupení totiž vyřeší laserová dermatologie, kterou nabízí klinika estetické medicíny Praha. Dnes není návštěva podobných zařízení tabu, a proto by se k ní  měli odvážit i ti nejvíce zatvrzelí odpůrci. Vždyť většina zákroků na klinice je neinvazivních. To znamená, že jednotlivé procedury nevyžadují chirurgický zákrok ani  dlouhou dobu pro zotavení, jsou bezbolestné a díky použití těch nejmodernějších přístrojů nepředstavují prakticky žádnou zátěž pro pacienta.

klinika-esteticke-mediciny

Návštěva kliniky estetické medicíny dnes není tabu

Mnozí pacienti, ač mají přetrvávající a neustupující problém s pletí,  jsou neustále zmítání pochybnostmi o klinikách plastické chirurgie.  Přitom většina těchto klinik nenabízí jen zákroky, při kterých se používá skalpel, nýbrž nabízí i odvětví estetické medicíny a laserové dermatologie, ve kterých se časová náročnost jednotlivých zákroků dá srovnat s běžnou návštěvou kadeřnického studia. Ať už jde o odstranění jizev po akné, kontrolu a odstranění mateřských znamének nebo boj s vráskami, vždy v nich naleznete odbornou pomoc. A proto:

  • nepropadejte panice, když se vám na první pohled podléčené akné opět vrátí,
  • nezoufejte, když na trhu nenajdete dostatečně účinný krém proti pigmentovým skvrnám,
  • nepanikařte pokaždé, když  nemáte čas se oholit,
  • už více se nestyďte za propocené koláče na košili,
  • přestaňte s rozškrabáváním znaménka jen proto, že se nachází na nepatřičném místě…

VSAĎTE NA LASEROVOU DERMATOLOGII – neinvazivní metodu pro zcela invazivní krásu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *