Na co se zaměřit v posilovně?

David K.   11 června, 2018   Žádný komentář

Letní sezóna je v podstatě v plném proudu a většina žen řeší jediné. Jak docílit za co nejkratší dobu postavy, která bude v plavkách vypadat dokonale? K tomu vám nepomůže žádný elixír. Základem je kvalitní životospráva a pohyb. Ideálně v posilovně. Jestliže nemáte zkušenosti s touto oblastí a rádi byste dostaly několik tipů na procvičování těch správných partií, začtěte se do následujících řádků.

Posilujte vhodné partie těla

Dámy zbystřete, protože právě níže uvedené tipy se v kombinaci s vaší pílí mohou stát úspěchem k dokonale postavě.

Pexels / Pixabay

Jak asi většina z vás správně tuší, nejlepší bude začít dolní částí břišních svalů a hýžďovými svaly. Právě tyto partie jsou u žen pravděpodobně jedny z nejkritičtějších a je třeba věnovat jim nejvíce času. Opomínat byste neměly ani na dokonalé držení těla, takže cvičte vzpřimovače hrudní páteře, dolní fixátory lopatek a v neposlední řadě horní prsní svalstvo. Všechno tohle musí být dokonale pevné a formované.

Nakonec si do cvičebního plánu přidejte i ohybače krční páteře a všechny části rukou. Při pravidelném cvičení a dodržování odpovídající stravy na sebe výsledek nenechá moc dlouho čekat a vy se stanete královnou plavkové sezóny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.