Co je to “MANA”?

David K.   Květen 7, 2018   Žádný komentář

Pod pojmem MANA si asi většina lidí představí nějaké mystické kouzlení, čarovnou energii a podobné věci. Ano, je to tak, tento název může působit jakkoliv. Pravdou však je, že se pod ním skrývá něco trochu jiného. Tímto výrazem je označován božský pokrm, kterým se živil sám Bůh, a to při své čtyřicetileté cestě pouští Izraelský lid.

Jídlo plné životodárné energie obsahující vše potřebné, co lidské tělo vyžaduje ke každodennímu žití. MANA se ale stala ze starodávné pověsti opravdovou skutečností, jen v trochu modernější podobě, aby zapadla do současné doby.

Novodobá MANA

Pokud se dnes rozhodnete zakoupit si MANU, nabízí se vám dvě možnosti. Jestliže si představujete nějaký hmotný pokrm, jste na omylu. MANA je dodávána v sypké nebo tekuté podobě. V obou případech jde tak ve výsledku o nápoj, jež je zdrojem oné božské energie. Možná se ptáte, jak je to možné? Celkem jednoduše.

Může za to hlavně obsahové složení. Prášek i nápoj jsou sloučením nejrůznějších látek, jakými jsou například mořské řasy, len, oves, bílá řepa, kukuřice, slunečnice, sója, kokos a mnohé další. Každého člověka zajímajícího se o zdravý životní styl nadchnou především výsledné nutriční hodnoty. Ty jsou jednoznačně příznivé.

  • Odpovídající energetická hodnota
  • Dostatek sacharidů
  • Přiměřené množství tuků
  • Vláknina, bílkoviny a další

Tohle všechno obsahuje MANA, která si vás mimo jiné podmaní i velkou spoustou přidružených vitamínů a minerálů.

joannatree / Pixabay

Zakomponujte MANA drink do svého života

Jestliže chcete být plni síly, vitality a energie, vyzkoušejte MANA nápoje, jejichž ingredience se stanou tím nejlepším pro vaše tělo. Nízký glykemický a insulinemický index jsou toho jasným důkazem. Proto neotálejte a investujte do svého zdraví. MANA pokrm v tekutém stavu bude tím, co vás nakopne do zbývající části dne a přinese vše důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *