Jaká výživná jídla jíst?

David K.   14 května, 2018   Žádný komentář

Přemýšlíte o tom, co byste si dali dobrého? Chcete si naplánovat nový jídelníček na týden a rádi byste se zaměřili na jeho výživovou část? Pak vám přinášíme několik zdravých a praktických tipů, jež se dokonce mohou projevit i na vašem krásnějším těle.

Snídaně

Zde je pár tipů na lahodné a lehké snídaně. Grahamový rohlík s česnekovou pomazánkou a rajčetem, omeleta ze dvou vajíček s celozrnným chlebem, nízkotučný jogurt s banánem nebo grahamový rohlík s kvalitní šunkou.

Obědy

Oběd by měl být hlavním jídlem dne, proto se z pohledu výživového složení rozhodně neokrádejte. Treska na přírodní způsob, kuřecí rizoto se zeleninou, roštěná s rýží a zeleninovým salátem, hovězí steak s bramborem a zeleninou.

Engin_Akyurt / Pixabay

Večeře

Myslete na to, že před spaním jezte vždycky zlehka, proto si vybírejte jídla, která pro vás nebudou zbytečně těžká. Dopřát si můžete třeba nízkotučný jogurt s ovesnými vločkami, krupicovou kaši, řecký salát, kolínka s vajíčkem a zeleninovým salátem či Cottage sýr s celozrnným pečivem.

Během dne nezapomínejte ani na lehké svačiny, kdy vám může stačit miska s cereáliemi, tvrdý sýr, jablko, krabí salát nebo morrazela s rajčetem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.