Dbáte na zdravou výživu?

redakce   14 srpna, 2019   Žádný komentář

 

Dbát o svoje zdraví není tak těžké, jak by se mohlo stát. Stačí jen několik málo změn a opět se budeme cítit fit a v pohodě. Není nutné se s neduhy naučit žít.

O zdraví můžeme dbát příjemným způsobem

Stále ze všech stran slyšíme, jak je rafinovaný cukr pro náš organismus škodlivý. Jen málokdo z nás se ale chce sladkých potravin vzdát. Není to vůbec zapotřebí. Stačí jen nějaká vhodná alternativa, která našemu zdraví neškodí, ale naopak pomáhá.

  • Jedním z takových produktů je čekankový sirup.
  • Sladidlo nové generace, které se vyrábí unikátní metodou z kořene čekanky.

Velkou výhodou tohoto produktu je, že sirup téměř neobsahuje fruktózu. Tím pádem šetří naše játra, nepodporuje vznik hypertenze a zánětlivé reakce. Absence fruktózy je také prospěšná při redukční dietě anebo při snaze udržet si ideální váhu.

  • Čekankový sirup je možné využít mnoha způsoby.
  • Nejen ke slazení teplých i studených nápojů, ale také při přípravě dezertů, zmrzlin, palačinek i jogurtů.
  • Dobře se uplatní i při vaření a pečení.
  • Sušenky, piškoty a bábovky budou s čekankovým sirupem mnohem zdravější.

Můžete tedy mlsat bez obav z nadváhy nebo jiných zdravotních obtíží.

Konec zažívacích potíží

Stres, sedavý způsob života a nepravidelná strava způsobuje, že stále více pacientů vyhledává pomoc v ordinacích praktických i odborných lékařů, kteří se specializují na trávicí systém. Přitom by někdy stačilo velice málo a mohli bychom se těchto nepříjemných potíží snadno zbavit.

  • Vhodná probiotika upraví zažívání tak, že bude život opět příjemný a nic nás nebude omezovat v našich aktivitách.

Zdravá výživa e-shop nabízí různé doplňky stravy, mezi nimiž je například Ferment Slim. Ten obsahuje bakteriální kmeny, které tvoří střevní mikroflóru. V přípravku je obsažen Lactobacillus Gasseri, který přilne na povrch střeva a vrátí naše zažívání opět do normálu.

Lactobacillus Gasseri má tu schopnost, že produkuje baktericiny, mastné kyseliny a další látky, které významně přispívají k obnovení mikroflóry v nejdelším orgánu našeho těla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *