Jak vyhladit vrásky?

David K.   Říjen 15, 2018   Žádný komentář

Každý žena chce mít stále vyhlazenou pokožku bez jakýchkoliv vrásek. Mnohdy po něčem podobném touží i muži. Je však pravdou, že s přibývajícím věkem dochází k prohlubování vrásek, jimž se jednoduše nevyhnete. Přirozené stárnutí však může alespoň částečně zmírnit a omezit jejich prohlubování.

Vyhrajte boj s vráskami

Jako první byste měli začít používat ryze přírodní odličovat, žádnou přehnanou chemii. Když si uvědomíte, že si tímto přípravkem potíráte obličej minimálně jednou denně, není pravděpodobně o čemkoliv pochybovat.

Pak se nevyhýbejte ani pravidelným vyživujícím maskám, které mají z dlouhodobého hlediska pozitivní vliv na minimalizaci vrásek v obličeji. Je to například jogurtová maska v kombinaci s medem. Podobné účinky má i avokádová maska s medem. Med je obecně velice účinnou látkou, která se může s mlékem přidávat také do koupele. Když budete v těchto sladkých koupelích trávit alespoň 15 minut denně, uvidíte pozitivní výsledky.

Vráskám se samozřejmě můžete věnovat i za pomoci speciálních přípravků, ale pokud to bude jenom trochu možné, volte pouze ty přírodní. Například sérum kolem očí je celkem účinným pomocníkem.

A kdyby vám nic z výše uvedeného po několika týdnech až měsících nezabíralo, možná vám nezbyde nic jiného, než si vrásky přiznat nebo vyrazit na umělé vyhlazení.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *