Nejoblíbenější letní sporty

David K.   Říjen 1, 2018   Žádný komentář

Léto vybízí k realizaci nejrůznějších pohybových aktivit. Víte ale, jaké sporty se mezi lidmi řadí k těm nejvyhledávanějším? Pokud ne, pak vám to prozradíme v následujících řádcích. Možná se budete sami divit, jaké sporty vedou tyto statistiky anebo v nich najdete inspiraci pro sebe samotné.

Sedm vyhledávaných letních sportů

Pro někoho to možná bude s podivem, ale velký nárůst zájemců zaznamenává in-line bruslení. Tomu se můžete věnovat nejenom na příslušných trasách, ale také na cyklostezkách k tomu určených. Z toho logicky plyne, že dalším oblíbeným letním sportem je cyklistika, a to libovolného ražení.

By: Björn

Hodně populární jsou oddechové aktivity, kam spadá frisbee a petangue. Jestliže patříte k milovníkům vody, určitě vaší pozornosti neunikne sjíždění řek. V České republice si v tomto směru můžete celkem vybírat. Na plážích velkých jezer je mimo jiné hodně velký zájem také o beach volejbal.

Spousta sportovních nadšenců se věnuje i sportům, jako je tenis nebo badminton. Právě druhý jmenovaný dokonce není ani tak náročný z pohledu zázemí, takže si jej můžete jen pro zábavu zahrát v libovolném kempu.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv letní sport libovolného ražení, určitě tím prospějete svému zdraví a zažijete spousty zábavy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *