Nehtová modeláž v kombinaci černého a bílého laku? Ano!

redakce   Říjen 31, 2018   Žádný komentář

Vypadá naprosto úžasně, a pokud se pro ni rozhodnete, určitě neuděláte chybu. Ať už zvolíte gel lak na nehty nebo lak na nehty ze sady na akrylové nehty v černém a bílém provedení, budete IN při každé příležitosti po celý rok.

V jednoduchosti je krása

Při tvorbě nehtové modeláže máte mraky možností nejen s černou a bílou, která sama o sobě nezná hranic, ale samozřejmě i s dalšími barvami, ať už lesklými, nebo matnými. Možná ale přece jen neuškodí držet se hesla, že v jednoduchosti je krása. Možná ani netušíte, že za dokonalou nehtovou modeláží se nemusí skrývat množství vrstev laku na nehty, miliony třpytek, kamínků a dalších ozdob. Vždy se vyplatí vsadit na originální zdobení na nehty – originální vzory a malůvky. Taková nehtová modeláž, plná sytých a výrazných barev, či naopak jemných pastelových odstínů se určitě trefí do vkusu každé z vás.

Podtrhněte svou ženskost

Vyndejte ze svého kosmetického kufříku veškeré propriety potřebné na modeláž nehtů (gel laky, UV lampy, laky na nehty Opi, brusky na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sadu na akrylové nehty, body boom …) a vytvořte na svých nehtech třeba rostlinné motivy, které skvěle podtrhnou vaši ženskost. Zvláště tehdy, pokud se chcete cítit jako křehká, něžná víla. Vsaďte třeba na nejrůznější kytičky, větvičky, poupátka, lístečky nebo třeba rozfoukané pampelišky. Vytvořte na svých nehtech díky kouzelné nehtové modeláži impresionistický obraz. Vytvořte příběh zachyceného momentu.

Chcete-li, aby vaše nehty díky nehtové modeláži vypadaly doslova šťavnatě, vyzkoušejte motivy ovoce. Třešně, kiwi, jahody nebo třeba svěží meloun – to vše a mnohé jiné může rozzářit vaše nehty i během podzimu a blížící se zimy. Stačí najít to pravé zdobení na nehty a s nehtovou modeláží si trochu vyhrát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *