Pečujte o svou pleť s kosmetikou SOTHYS

redakce   Červen 19, 2019   Žádný komentář

V mnoha českých kosmetických salonech se začala používat luxusní francouzská kosmetika SOTHYS Paris, která se vyznačuje vysokou kvalitou. S exkluzivní kosmetickou značkou dopřejete vaší pleti nadstandardní péči. Jestliže si však nechcete kupovat produkty přímo domů, protože s nimi neumíte pracovat, není nic jednoduššího než pravidelně chodit na procedury přímo do kosmetického salonu.

Jedním z takových kosmetických salonů, kde se používá francouzská kosmetika SOTHYS, je společnost Health Point. Salon krásy najdete v pražském Karlíně.

Jaké procedury vám salon nabídne?

Určitě byste měli podstoupit základní ošetření, kdy kosmetička zvolí optimální produkty tak, aby vyhovovaly přímo typu vaší pleti. V rámci základní péče dojde k odstranění make-upu, úpravě obočí, povrchovému čištění pleti, speciální masáži Dii-esthetique, dále dostanete vyhlazující ampulku a obličejovou masku. Závěrem vám kosmetička nanese krém a make-up.

Ošetření trvá zhruba 60 minut a zaplatíte za něj 1 390 korun. V ceně však máte i konzultaci či doporučení domácí péče.

Jaké speciální kúry můžete podstoupit?

Zůstávat však nemusíte pouze u základního ošetření. Jsou k dispozici také specifické kúry. Velice oblíbené je ošetření citlivé pleti, při kterém se používá spa termální voda. Stejně tak věnujte značnou pozornost očním konturám, nechejte si snížit otoky a eliminovat tmavé kruhy pod očima. Salon Health Point má dveře otevřené i pro zákaznice, jež potřebují sjednotit pigment pleti a zjemnit pigmentové skvrny.

Do salonu mohou přijít také pánové, neboť existují přípravky SOTHYS i na pánskou pleť. Health Point nabízí proceduru SOTHYS HOMME, která se zaměřuje na detoxikaci a posílení mužské pleti. Péče o pleť SOTHYS kosmetikou je relaxace sama o sobě. Zatímco se odbornice budou starat o vaši pleť, vy budete odpočívat a relaxovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *