Ekologické produkty pro dokonalou hygienu vašich rukou

redakce   12 prosince, 2021   Žádný komentář

Mytí rukou patří k základním hygienickým návykům. Avšak mýdla je potřeba vybírat s rozmyslem, jelikož řada chemických přísad způsobuje nepříjemné dráždění pokožky. Pokud hledáte mýdlo, které se postará o dokonalou hygienu vašich rukou a těla a zároveň bude přívětivé k vaší pokožce, pak vsaďte na ekologické produkty Lavon.

Je libo hygienické mýdlo či gel?

Vybírat můžete z několika produktů, mezi které patří zejména hygienická mýdla s panthenolem či s antivirovou přísadou. Oba typy hygienických mýdel obsahují antivirové přísady (Tea tree olej s kombinací bylinných extraktů), jež se postarají o spolehlivé odstranění všech nečistot a zajistí dokonalou hygienu.

Lavon bezoplachový hygienický gel a bezoplachový dezinfekční gel s vysokým obsahem alkoholu se potom postarají o hygienu vašich rukou a pokožky v jakékoliv chvíli, ať jste doma, v práci či na cestách. Hygienický gel na ruce si můžete vzít kamkoliv s sebou. Na gelu oceníte jeho snadnou aplikaci, rychlé schnutí a nelepivou konzistenci.

Šetrné k pokožce

Vyvážené složení Lavon produktů se postará o jemnou a hebkou pokožku vašich rukou a těla. Hygienický gel a Lavon tekuté mýdlo jsou vhodné i pro časté používání, jelikož jsou pH neutrální a obsahují složky, které se postarají o hydrataci vaší pokožky. Suché ruce tedy už vám s těmito produkty nebudou dělat starosti. Jsou vhodné pro děti i dospělé. Navíc jsou charakteristické svěžími vůněmi. Na těchto produktech oceníte i příznivé ceny.

E-shop Lavon trade

Tyto produkty najdete na e-shopu společnosti Lavon trade  s. r. o., kde najdete široký výběr dalšího sortimentu. Především se jedná o ekologické čisticí prostředky a ekologické mycí prostředky pro domácí i profesionální úklid a pomůcky na úklid.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.