Navštivte Redpoint Hradec Králové a zbavte se svých pohybových potíží

redakce   6 dubna, 2016   Žádný komentář

Trápí vás vaše pohybové ústrojí již delší dobu? Obíháte zdravotní zařízení, měníte lékaře a stále se nemůžete dočkat pomoci? Navštivte rehabilitační a tréninkové centrum Redpoin a nechte si udělat Neurac Test, jehož pomocí se tamní fyzioterapeuté dopátrají nejslabšího článku ve funkci vašeho pohybového aparátu a sestaví vám plán individuální terapie. Budou vám doslova “předepsány” vybrané cviky na míru s přesným dávkováním a obtížností.

Neurac Test vyhodnotí stav a funkčnost jednotlivých částí vašeho těla

Jak říká Mgr. Alice Hamáčková, zakladatelka Redpoint Hradec Králové a vedoucí týmu fyzioterapeutů, „porušená funkce nebolí, ale lze ji zjistit“. A právě toto zjištění a následná doporučená terapie jsou nejlepší prevencí proti zraněním a jsou tudíž nejdůležitější pro provozování všech druhů sportů i veškerých pohybových aktivit. Absolvování Neurac Testu, který vyhodnotí stav a funkčnost jednotlivých částí vašeho těla ve škále od 0 do 15 ti bodů, vám dá odpověď na to, jakou máte svou funkční sílu, tedy přiměřenou schopnost těla vytvořit co nejoptimálnější koordinovaný pohyb.

onas1

Redcord (dříve TerapiMaster) – systém pro cvičení v nestabilním prostředí

Právě systém lan a popruhů – Redcord (dříve TerapiMaster), tety systém pro cvičení v nestabilním prostředí. využívá metody Neurac nejen v oblasti medicíny a sportu, ale také ve wellness fitness. Redcord Hradec Králové je dokonalý fyzioterapeutický systém, výjimečný nástroj v rukou fyzioterapeuta pro diagnostiku, aktivní terapii i trénink:

  • Aparát Redcord® ve variantě Redcord® Workstation Professional umožňuje unikátní léčebnou metodu musculoskeletálních onemocnění nazývanou Neurac® (neuromusculární aktivace).
  • Redcord Suspension Exercise – umožňuje cvičení v lanech.
  • Redcord Sport – zvyšuje výkonnost a prevenci zranění.

Pro fyzioterapeuty jsou připraveny kurzy Redcord. Stačí se jen přihlásit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.